Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини Колишньому проректору ЧДТУ Михайлу Сироті присвоєно звання «Почесний громадянин міста Черкаси»
Вівторок, 20 жовтня 2020 09:41

1 жовтня 2020 року на сесії Черкаської міськради депутати одноголосно проголосували  за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Черкаси» (посмертно) «батькові» Української Конституції, колишньому проректору  з навчальної роботи Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині – Черкаський державний технологічний університет)  Михайлу Дмитровичу Сироті.

Сьогодні, 19 жовтня, на початку засідання Вченої ради Черкаського державного технологічного університету міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко у присутності науковців ЧДТУ в атмосфері урочистості передав на зберігання рідній сестрі Михайла Сироти Людмилі Дмитрівні Мисник почесну відзнаку, нагрудний знак «Почесний громадянин міста Черкаси» (за номером 24) та посвідчення про нагородження, в знак вшанування вагомих заслуг перед Українським народом   Михайла Сироти.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток української державності,  парламентаризму та законодавства, високосвідому громадянську позицію, самовіддане служіння народу України звання «Почесний громадянин міста Черкаси» присвоєно відомому українському політику, уродженцю міста, випускникові та проректору із навчальної роботи Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині ЧДТУ), народному депутату України другого, третього і шостого скликань, поборнику інтересів Українського народу та одному зі співавторів Конституції України, прийнятої 28.06.1996, Михайлу Дмитровичу Сироті – посмертно. Михайло Сирота трагічно загинув 25 серпня 2008 року на 53 році життя.

Сюжет ТРК «Ільдана».