Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини До ЧДТУ на незвичний випускний завітали кореспонденти телеканалу UA: Черкаси (відео)
П'ятниця, 03 липня 2020 10:08

Репортаж про цьогорічний незвичний формат проведення випускного у Черкаському державному технологічному університеті підготували репортери «Суспільне Черкаси».

UA: Черкаси інформує, що у  Черкаському державному технологічному університеті провели випускний у онлайн-форматі. За словами керівництва такий формат обрали через карантин.

Зі слів проректора з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентина Лазуренка, в університеті обговорювали різні варіанти проведення, але посилення протиепідемічних заходів не дозволяє провести свято на Площі знань університету, тож вирішили зробити випускний онлайн.

Привітання для бакалаврів транслювали онлайн, за 15 хвилин подивилося його півтори тисячі осіб.

Авторка Тетяна Рева