Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Новим 2020 роком та Різдвом
Субота, 28 грудня 2019 10:35

Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Новим 2020 роком та Різдвом

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю вас із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим - святами, які приносять в дім гарний настрій, надихають до нових сподівань та звершень!

Бажаю, щоб Новий рік наповнив кожну хвилину вашого життя яскравими враженнями та позитивними емоціями.

Нехай для вас і ваших родин Новий рік буде сповнений щастям, радістю та добром, щирими взаєминами з колегами та друзями, а Різдво Христове наповнить серця духовністю та вірою у здійснення усіх задумів.

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної бадьорості, прихильності долі, родинного благополуччя, миру й злагоди!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З ПОВАГОЮ

ректор