Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини Дизайнери ЧДТУ зібрали кошти для безпритульних тварин
Четвер, 26 грудня 2019 09:56

Дизайнери ЧДТУ зібрали кошти для безпритульних тварин

У День Святого Миколая,  19 грудня, в  Черкаському державному технологічному університеті студенти та викладачі кафедри дизайну влаштували традиційну благодійну акцію «Миколая чобіток», під час якої кожен міг придбати різдвяні чобітки, ялинкові прикраси, креативні ялинки, святкові листівки тощо, виготовлені руками студентів-дизайнерів.

– До Дня Святого Миколая ми організували благодійний ярмарок, де кожен міг придбати різдвяні чобітки, ялинкові прикраси, креативні ялинки, святкові листівки,  виготовлені руками студентів-дизайнерів, – зазначає старший викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Олена Галицька. – Ця благодійна акція зібрала майже 800 гривень, які ми передали благодійному фонду «Життя» – для закупівлі кормів на зиму котикам і собачкам, яких забрали із вулиць для пошуку нового дому. Цьогоріч із нашими студентами ми підтримали вже біля двох десятків таких благодійних акцій, що подарували комусь надію і шанс на краще життя.

Спільними зусиллями благодійникам Черкаського державного технологічного університету вдалося зібрати 800 гривень, які 22 грудня були передані до Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» для допомоги тваринам, що цього потребують.