Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини У ЧДТУ запалили вогні головної ялинки вишу на свято Миколая
Четвер, 19 грудня 2019 14:39

У ЧДТУ запалили вогні головної ялинки вишу на свято Миколая

З року в рік родина Черкаського державного технологічного університету шанує та примножує університетські традиції. Цьогоріч, вже традиційно та символічно головна новорічна ялинка ЧДТУ зібрала колектив у День Святого Миколая,  19 грудня.

У родинному колі згадали історію виникнення свята Миколая, його традиції та обряди. Оскільки Святий Миколай прославився благими діяннями, кафедра дизайну цього дня влаштувала благодійну акцію «Миколая чобіток», під час якої кожен міг придбати різдвяні чобітки, ялинкові прикраси, креативні ялинки, святкові листівки тощо, виготовлені руками студентів-дизайнерів. Принагідно, кафедра дизайну урочисто відзначила переможців конкурсу студентських робіт «Новорічне диво», гран-прі якого отримала четвертокурсниця Анастасія Монархова за авторське вбрання «Новорічна ялинка».

Цього дня кожен факультет отримав натхненні передбачення на новий рік, святковий настрій підсилили пісенні дарунки від вокального ансамблю Центру студентського розвитку і культурних програм ЧДТУ «Консонанс» та святкові привітання від голови профспілкового комітету ЧДТУ Василя Загороднього та голови Студентської ради ЧДТУ Юлії Загоровської. Перший проректор ЧДТУ Євген Ланських у своєму вітальній промові, поміж теплих добрих слів, щиро побажав, щоб новий рік завжди зоставався святом дитинства.

Символічно, дружна родина Черкаського державного технологічного університету жаром сердець та силою добрих помислів на рахунок «один, два, три» під бурхливі оплески запалила яскраві гірлянди на головній ялинці рідного вишу.