Четвер, 03 березня 2016 14:43

Містер і Міс ЧДТУ - 2016

Зовсім скоро відбудеться одна з довгоочікуваних для молоді подій року в Черкаському державному технологічному університеті - конкурс "Містер і Міс ЧДТУ - 2016".

В цікавому та захоплюючому шоу учасники подарують чудові хвилини задоволення від виступів.

Молоді, красиві, чуттєві дівчата продемонструють розум, кмітливість, красу та свої таланти. А конкурсанти позмагаються в гуморі та креативності, проявляючи весь свій артистизм.

Запрошуємо всіх охочих завітати 3 березня 2016 року о 16.00 до Черкаського державного технологічного університету на святкове дійство.

На Вас чекають незабутні емоції від цікавих виступів, щедра порція гумору та посмішок.

При наявності квитка "Містер&Міс ЧДТУ" вхід на afterparty (клуб Manhattan) БЕЗКОШТОВНИЙ!

Велика подяка висловлюється партнерам заходу, без участі яких він навряд чи відбувся.

Деталі: http://vk.com/studradachdtu