Ви тут: ЧДТУ Підготовче відділення Новини Персональна екскурсія
Четвер, 16 червня 2016 15:24

Персональна екскурсія

ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Запрошуємо випускників шкіл, старшокласників,всіх бажаючих(персонально чи класом, групою) в зручний для вас час( влітку також) відвідати наш університет.

Ми працюємо з понеділка по п`ятницю з 8:00 до 17:00.

Відправте заявку чи зателефонуйте до нас і ми будемо раді провести для Вас персональну екскурсію нашим університетом, відповісти на всі Ваші запитання, познайомити зі студентським життям.
Ви зможете поспілкуватися з деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами,студентами,пройтися аудиторіями, заглянути до читального залу, бібліотеки,їдальні, актового залу,спортивного комплексу.

Наші двері завжди відкриті для Вас!

Телефони для довідок:
Приймальна комісія: (0472)50-15-12,  Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки: (0472) 71-76-04.