Ви тут: ЧДТУ Підготовче відділення Новини Велопробіг по-університетськи
Середа, 08 червня 2016 14:07

Велопробіг по-університетськи

Факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету запропонував провести Велодень, присвячений закінченню навчального року.

Викладачі та студенти ЧДТУ із задоволенням погодилися проїхати містом на велосипедах. Серед бажаючих взяти участь у велопробігу були і фахівці Центру післядипломної освіти та доуніврситетської підготовки. Для велопробігу був обраний маршрут від Площі Знань ЧДТУ до Соборної площі і закінчився біля Долини троянд. Всі учасники стали переможцями спортивного заходу.

У майбутньому такі велопробіги можуть стати гарною традицією університету. Адже закінчення навчального року – це не лише навчання, сесія та захист наукових робіт, а й можливість активно та цікаво відпочити.