Ви тут: ЧДТУ Підготовче відділення Новини Працівники ДП “Черкаський облавтодор” підвищили кваліфікацію.
Понеділок, 06 червня 2016 14:05

Працівники ДП “Черкаський облавтодор” підвищили кваліфікацію.

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Черкаського державного технологічного університету проводить набір слухачів на курси для підвищення кваліфікації, щоб сприяти покращенню професійного рівня спеціалістів.

Працівники районних філій ДП “Черкаський облавтодор” були направлені на навчання в ЧДТУ з електробезпеки.  Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки разом з кафедрою “Електротехнічних систем” провели курси, на яких слухачі підвищили свій професійний рівень. Лекції та практичні заняття для інженерно-технічних працівників філії ДП “Черкаський облавтодор” проводили висококваліфіковані фахівці. Після закінчення курсів слухачі отримали свідоцтва з присвоєнням відповідної кваліфікації.