Спеціальність 191 Архітектура та містобудування

На сьогодні в громадах регіону нашої Країни досить актуальною є проблема забезпечення виконавчих органів місцевого самоврядування висококваліфікованими архітекторами, зокрема фахівцями з вищою освітою за спеціальністю 191 Архітектура та містобудування.

Професія архітектора – це завжди затребувана, високооплачувана, динамічна та цікава творча професія.

Освітня програма «Архітектура та містобудування» має на меті надати якісну, сучасну освіту та підготувати висококваліфікованих фахівців, які на базі отриманих знань фаху зможуть забезпечити своє працевлаштування в Україні та за кордоном.

Освітня програма складається з таких основних напрямків: загально-художня підготовка, архітектурне проектування будівель і споруд, ландшафтного, міського та інтер’єрного середовища, розробка містобудівної проєктної документації, проєктування міського та інтер’єрного обладнання.

Основними сферами діяльності наших випускників є:

- архітектурне проектування будівель і споруд, їх комплексів;

- розробка проєктної документації реставрації та реконструкції історичних та сучасних будівель і споруд;

- проєктування ландшафтного, міського та інтер’єрного середовища;

- розробка містобудівної проєктної документації;

- художнє проєктування міського та інтер’єрного обладнання;

- пошук інноваційних рішень формоутворення об’єктів, конструкцій, матеріалів, технологій проєктування та будівництва;

- розробка проектно-конструкторської робочої документації.

Більше інформації на сайті університету https://ftbrp.chdtu.edu.ua/speczialnist-191-arhitektura-ta-mistobuduvannya/

Адреса університету: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460

Приймальна комісія: перший корпус, каб. 102

тел.: +38(0472) 73-02-23, +38(063) 974-24-05 (Viber)

Сайт приймальної комісії університету: https://vstup.chdtu.edu.ua

ОБИРАЙТЕ Черкаський державний технологічний університет своїм ПРІОРИТЕТОМ № 1!