Ви тут: ЧДТУ ЧДТУ-55 Новини До 55-ої річниці у ЧДТУ провели круглий стіл
П'ятниця, 20 березня 2015 14:09

До 55-ої річниці у ЧДТУ провели круглий стіл

«Черкаський державний технологічний університет: від витоків до сьогодення» – під такою назвою 18 березня 2015 року у виші провели круглий стіл, присвячений 55-ій річниці. Студенти та викладачі разом здійснили своєрідний екскурс в історію від Черкаського загальнотехічного факультету Київського технологічного інституту харчової промисловості до Черкаського державного технологічного університету, знаного не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Виконанням «Гімну Черкаського державного технологічного університету» захід відкрив викладач кафедри міжнародної економіки фінансово-економічного факультету ЧДТУ Олександр Биков. Зі щирими словами вітання до шановного зібрання звернулася ректор університету, професор Тамара Качала.

Про славні сторінки історії Черкаського державного технологічного університету студентам та викладачам розповіли вчені, що перебували біля самих витоків становлення нашого вишу. Це радник ректора ЧДТУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії інженерних наук України, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності Валентин Биков, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Української академії історичних наук, професор кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ, Почесний професор Микола Бушин, Почесний професор ЧДТУ Сергій Гребенюк.

Захід супроводжувався вокальними номерами талановитих студентів нашого університету – Анастасії Оскоми (будівельний факультет), Владислава Харченка (фінансово-економічний факультет), Катерини Бережної (фінансово-економічний факультет).

Закінчився круглий стіл побажаннями нашому рідному Черкаському державному технологічному університету написати ще багато гідних, плідних і щасливих сторінок своєї історії.