Ви тут: ЧДТУ ЧДТУ-55 Новини Керівництво ЧДТУ зустрілося зі студентами
П'ятниця, 13 березня 2015 19:44

Керівництво ЧДТУ зустрілося зі студентами

В рамках святкування 55-річчя Черкаського державного технологічного університету ректор, професор Тамара Качала зустрілася зі студентським активом  закладу. Під час зустрічі активістів проінформовано про  виконання стратегічних напрямів розвитку університету, роботу адміністрації по зміцненню матеріально-технічної  бази  наукової та соціальної сфери. Ректор відзначила роль студентства у зміцненні конкурентоспроможності вишу.

Студенти нашого університету беруть участь у міжнародних молодіжних та науково-освітніх проектах у Польщі, Болгарії, Норвегії. Студентська рада ЧДТУ стала офіційним членом Національного студентського союзу. Голову студентської ради ЧДТУ Сергія Шмиголя обрано членом Громадської ради при Черкаській ОДА, – зазначила Тамара Качала.

Представники студентства висловили побажання щодо  вдосконалення співпраці керівництва ЧДТУ та студентської спільноти.

Ректор Черкаського державного технологічного університету вручила Почесні Грамоти та Подяки ЧДТУ активістам студентського самоврядування.