Ви тут: ЧДТУ ЧДТУ-55 Новини До ювілею у ЧДТУ відзначили співробітників
П'ятниця, 13 березня 2015 15:22

До ювілею у ЧДТУ відзначили співробітників

15 березня 2015 року Черкаський державний технологічний університет відзначає своє 55-річчя. З нагоди річниці науково-педагогічних працівників та співробітників вишу відзначили. Почесні грамоти ЧДТУотримали працівники за багаторічну плідну та сумлінну працю, а також за високий професіоналізм.

Ректор університету, професор Тамара Качала подякувала кожному за відданість своїй справі та побажала подальших успіхів на освітній ниві:

– Ми пишаємося здобутками й традиціями нашого навчального закладу, чия історія тісно пов’язана зі становленням і розвитком інженерної, економічної та гуманітарної освіти на Черкащині.Все це стало можливим лише завдяки самовідданій праці усіх наших працівників, незалежно від чого чи це доцент кафедри, чи бібліотекар. Всі Ви надзвичайно цінні для університету! Бажаємо Вам якомога більше натхнення для подальших професійних здобутків. Щастя, миру, добробуту Вам і Вашим родинам.