Ви тут: ЧДТУ ЧДТУ-55 Новини ЧДТУ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ
Неділя, 28 грудня 2014 21:01

ЧДТУ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

ЧДТУ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ЗДОБУТКИ  ТА ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

26 грудня 2014 р. в прес-центрі газети “Нова Доба”відбувся круглий стіл на тему: Черкаський державний технологічний університет: назустріч 55-річчю.

Учасниками заходу були – керівництво ЧДТУ, представники  Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА та обласного центру зайнятості, відомі доктори технічних наук – керівники знаних наукових шкіл, представники студентства, науковці закладу. А саме: Качала Тамара Миколаївна – ректор ЧДТУ, професор, Фурман Ольга Яківна – заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністраці; Качанова Світлана Вікторівна – заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості; Биков Валентин Іванович – д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, радник ректора, 1-й ректор Черкаського інженерно-технологічного інституту, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності; Білик Людмила Іванівна – д.пед.н., професор, декан Лінгвістичного факультету; Губар Євген Якович – декан Факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, кандидат технічних наук, доцен; Заболотний Сергій Васильович – докторант кафедри радіотехніки, к.т.н., доцент; Конашевич Георгій Вікторович – д. т.н., професор, завідувач кафедри технології та обладнання машинобудівних виробницт; Ланських Євген Володимирович – декан Факультету інформаційних технологій і систем, к.т.н., доцент; Лукашенко Валентина Максимівна – д.т.н., професор, завідувач кафедриспеціалізованих комп’ютерних систем; Мордвінов Сергій Інокентійович – к.т.н., доц., керівник Народного університету при ЧДТУ; Нємєц Антон Юрійович – начальник відділу з  енергозбереження ЧДТУ, аспірант; Осипенко Василь Іванович – д.т.н., професор, завідувач кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління; Первунінський Станіслав Михайлович – д.т.н., професор, завідувач кафедрипрограмного забезпечення автоматизованих систем,  заслужений діяч науки і техніки України; Романенко Наталія Григорівна - д.т.н., професор, завідувач кафедри дизайну; Рудницький Володимир Миколайович - д.т.н., професор, завідувач кафедри інформаційної безпеки та комп'ютерної інженерії; Столяренко Геннадій Степанович – д.т.н., професор, завідувач кафедрихімії та хімічної технології неорганічних речовин; Шмиголь Сергій Олегович – голова Студентської ради ЧДТУ, студент 5 курсу.

Ведучим заходу була головний редактор газети “Нова Доба” Тетяна Борисівна Очеретяна. Захід проходив з трансляцією в онлайн-режимі на сайті газети “Нова Доба”.

На круглому столі були присутніми та мали змогу поспілкуватися з науковцями ЧДТУ журналісти як провідних черкаських видань, так і тележурналісти.