,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет Склад керівних органів університету Ректор

Ректор

  ГРИГОР Олег Олександрович

доктор політичних наук,  доцент

  т.(0472) 71-00-94, 51-36-72,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Науково-педагогічна біографія

Народився 18 січня 1967 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1984 році закінчив Княжицьку середню школу Звенигородського району Черкаської області.

У 1990 році закінчив механіко-технологічний факультет філіалу Київського політехнічного інституту за спеціальністю "Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти". Присвоєна кваліфікація "інженер-механік".

 

Трудова діяльність:

Із 1990 до 1993 року працював технологом складського цеху Черкаського приладного заводу, де набув перший практичний досвід.
 
Із 1993 до 1996 року навчався в аспірантурі Черкаського інженерно-технологічного інституту за спеціальністю 08.06.01 "Економіка підприємництва і форми господарювання". Науковим керівником був досвідчений науковець, справжній патріот – професор Губар Станіслав Іванович.
 
Із 1996 року працював старшим викладачем кафедри економіки та управління Черкаського інженерно-технологічного інституту, науковим співробітником.
Поєднував викладацьку та наукову роботу. Викладав дисципліни: "Маркетинг", "Основи бізнесу", "Маркетинг послуг", "Управління збутом", "Рекламна діяльність", "Міжнародний маркетинг", "Міжнародна економіка", "Зовнішня економічна діяльність".
 
В 2003 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління зі спеціальності "Теорія та історія державного управління".
 
Із 2004 року – доцент кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету.
 
В 2006 - 2014 роках очолював навчальний відділ Черкаського державного технологічного університету.
 
В 2014 – 2015 роках був начальником навчально-організаційного відділу Східноєвропейського університету економіки та менеджменту.
 
З 2014 року член конкурсної комісії Черкаської обласної державної адміністрації.
 
З червня 2015 року – по листопад 2016 року - перший проректор Черкаського державного технологічного університету.
 
З червня 2016 року згідно Наказу Міністерства освіти і науки України виконував обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету. 
 
Наказом Міністерства освіти і науки України №615-К від 28.11.2016 р. Григора О.О. призначено ректором Черкаського державного технологічного університету.
 

Основні наукові досягнення та здобутки
 
Автор понад 100 наукових праць.
 

 
ЧДТУ: ПАРТНЕРИ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ
 
I – ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ, СІЛЬСЬКІ/МІСЬКІ РАДИ:
1. Медведівська сільська ОТГ (03.04.2019, 22.10.2019)
2. Шполянська міська об'єднана територіальна громада Черкаської області (16.10.2019)
3. Золотоніська міськрада (07.11.2019)
4. Виконавчий  комітет Набутівської сільської ради (18.11.2019)
5. Хлисатунівська сільська  рада (04.12.2019)
6. Виконавчий комітет Білозірської сільської ради (09.12.2019)
7. Мокрокалигірська сільська рада (12.02.2020)
8. Руськополянська сільська рада (04.03.2020)
9. Тернівська сільська рада (05.03.2020)
10. Шевченківська Сільська рада (ОТГ) (12.03.2020)
11. Звенигородська  міська рада (02.10.2020)
12. Виконавчий комітет Чигиринської міської ради (04.02.2021)
13. Червонослобідська сільська рада (17.02.2021)
14. Виконавчий комітет Кам'янської міської ради Черкаської області (03.03.2021)
15. Виконавчий комітет Драбівської селищної ради Черкаської області (12.05.2021)
16. Ватутінська міська рада (02.06.2021)
17. Черкаська районна державна адміністрація (20.05.2021)
18. Мошнівська сільська рада (ОТГ) (25.05.2021)
19. Черкаська районна рада (02.06.2021)
 
II – ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
1. Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького (22.04.2019)
2. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка (08.10.2019)
3. Березняківський заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів (18.10.2019)
4. Cтепанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (24.10.2019)
5. Чигиринський навчально-виховний комплекс «Спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 - заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Чигиринський НВК №2 (25.10.2019)
6. Cмілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 (06.11.2019)
7. Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій (07.11.2019)
8. Ташлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (12.11.2019)
9. Заклад середньої освіти села Ротмистрівка (12.11.2019)
10. Макіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (12.11.2019)
11. Нетеребський навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Набутівської сільської ради (18.11.2019)
12. Авторська О.А. Захаренка середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Сахнівка Набутівської сільської ради (18.11.2019)
13. Деренковецький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Набутівської сільської ради (18.11.2019)
14. Драбівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Набутівської сільської ради (18.11.2019)
15. Комунальний заклад «Кам'янський ліцей № 1 Кам'янської міської ради Черкаської області» (19.11.2019)
16. Чигиринський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 - заклад дошкільної освіти» (26.11.2019)
17. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 (27.11.2019)
18. Кам'янська загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (03.12.2019)
19. Цвітківський академічний ліцей Хлистунівської сільської ради Городищенського району (04.12.2019)
20. Хлистунівський академічний ліцей (04.12.2019)
21. Опорний навчальний заклад «Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (09.12.2019)
22. Ярошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мокрокалигірської сільської ради (12.02.2020)
23. Мокрокалигірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (12.02.2020)
24. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 (18.02.2020)
25. Худяківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради (20.20.2020)
26. Леськівський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Леськівської сільської ради (20.20.2020)
27. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 (18.02.2020)
28. Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 (18.02.2020)
29. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 (18.02.2020)
30. Хутірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради (25.02.2020)
31. Червонослобідський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 (27.02.2020)
32. Червонослобідський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 (03.03.2020)
33. Pуськополянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 (04.03.2020)
34. Руськополянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 (04.03.2020)
35. Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Попівка Тернівської сільської ради (05.03.2020)
36. Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Тернівка Тернівської сільської ради (05.03.2020)
37. Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Мала Смілянка Тернівської сільської ради (05.03.2020)
38. Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Сердюківка  Тернівської сільської ради (05.03.2020)
39. Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю (12.03.2020)
40. Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (12.03.2020)
41. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 (16.10.2020)
42. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 (16.10.2020)
43. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 (16.10.2020)
44. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Т. Шевченка (16.10.2020)
45. Кам'янський еколого-економічний ліцей (03.03.2021)
46. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н. Степаненка с. Нехайки Драбівської селищної ради (12.05.2021)
47. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія  Драбівської селищної ради (12.05.2021)
48. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Золотоношка  Драбівської селищної ради (12.05.2021)
49. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Бойківщина  Драбівської селищної ради (12.05.2021)
50. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів c. Білоусівка  Драбівської селищної ради (12.05.2021)
51. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Перервинці Драбівської селищної ради (12.05.2021)
52. Свидівоцький заклад ЗСО І-ІІІ ступенів Будищенської сільської ради (25.05.2021)
53. Яснозірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради (25.05.2021)
54. Байбузівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради (25.05.2021)
55. Мошнівський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради (25.05.2021)
56. Кумейківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради (25.05.2021)
57. Kомунальний заклад загальної  середньої освіти ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 1» (02.06.2021)
58. Комунальний заклад загальної  середньої освіти ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 6» (02.06.2021)
59. Kомунальний заклад загальної  середньої освіти ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 2 ім. М.Ф. Ватутіна» (02.06.2021)
60. Комунальний заклад загальної  середньої освіти ІІІ ступенів «Ватутінський ліцей № 5» (02.06.2021)
61. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 (07.06.2021)
 
III – ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ:
1. Київський університет імені Бориса Грінченка (27.03.2017)
2. Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (21.04.2017)
3. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (20.10.2017)
4. Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти»  Національної академії педагогічних наук України (12.02.2017)
5. Факультет соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (23.03.2018)
6. Дніпровський гуманітарний університет (21.02.2018)
7. Уманський Державний педагогічний університет (11.06.2018)
8. Hаціональний університет водного господарства та природокористування (12.07.2018)
9. Сумський державний університет (03.02.2020)
10. Fushou Overseas Education Consulting Co (19.02.2020)
11. Черкаський політехнічний технікум (21.02.2020)
12. Донецький юридичний інститут МВС України (27.02.2020)
13. Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського (01.06.2020)
14. ВСП «Тальнівський будівельно-економічний фаховий коледж УНУС» (01.09.2020)
15. Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковтча (26.10.2020)
16. Херсонський національний технічний університет (01.02.2021)
17. Хмельницький національний університет (03.02.2021)
18. Національний університет «Запорізька політехніка» (01.03.2021)
19. Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» (30.03.2021)
20. Національний університет «Чернігівська політехніка» (14.04.2021)
21. Національний університет «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» (15.04.2021)
22. Факультет електроенерготехніки та автоматики НТУ України «Київський політехнічний інститут Ігоря Сікорського (19.04.2021)
23. Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет МОН України» (29.04.2021)
24. Луцький національний технічний університет (30.04.2021)
25. Франківський національний університет нафти і газу (30.04.2021)
26. Центральноукраїнський національний технічний університет (17.05.2021)
27. Черкаська медична академія (25.05.2021)
28. Державний університет «Одеська політехніка» (10.06.2021)
29. Державний університет «Житомирська політехніка» (05.07.2021)
30. Інститут геотехнічної механіки ім.. М.С. Полякова НАН України (14.07.2021)
31. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (20.07.2021)
 
IV – СТЕЙКХОЛДЕРИ – РОБОТОДАВЦІ:
1. Кам'янський державний історико-культурний заповідник (28.12.2016)
2. Державний архів Черкаської області (28.12.2016)
3. Черкаський обласний краєзнавчий музей (28.12.2016)
4. ДП «Черкасистандартметрологія» (28.12.2016)
5. Народний університет обласної громадської організації «Академія наукових технологій» (12.12.2016)
6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Профітім» (09.11.2016)
7. Товариство з обмеженою відповідальністю «ІнтерКаргоТрак» (20.10.2016)
8. Компанія ТОВ «Теко Трейд» (26.06.2016)
9. Компанія ТОВ «Центр робототехніки «Ботеон» (18.07.2016)
10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Рейкарцхотел менеджмент» (28.04.2016)
11. Товариство з обмеженою відповідальністю «КУПАВА ГРУП» (18.04.2017)
12. Kомпанія «СІКАМ УКРАЇНА» (16.03.2017)
13. ТОВ «ПКБ «Агропроект» (15.03.2017)
14. Громадська спілка «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» (15.03.2017)
15. Черкаське обласне об єднанням роботодавців (15.03.2017)
16. Приватне підприємство «Туроператора «НАМІ» (30.01.2017)
17. Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (14.02.2017)
18. Державний науково-дослідний інститут спеціального зв'язку та захисту інформації (05.12.2017)
19. Головний редактор журналу «Проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку, Голова Відділення Стратегічного розвитку України, УАН  від (04.07.2017)
20. Комунальна установа «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради (16.06.2017)
21. Українська Технологічна Академія (стратегічне партнерство) (20.05.2017)
22. Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (25.04.2018)
23. ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» (23.04.2018)
24. Комунальний заклад  «Черкаський обласний центр із обдарованими дітьми» (28.03.2018)
25. Господарський суд Черкаської області (19.03.2018)
26. Черкаський обласний краєзнавчий музей (21.02.2018)
27. Інститут археології НАН України (28.03.2018)
28. Громадська організація «Асоціація НООСФЕРА» (03.01.2018)
29. Публічне Акціонерне Товариство «АЗОТ» (02.01.2018)
30. ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (14.06.2018)
31. Комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» (28.12.2019)
32. ТОВ «Світ-Ласощів» (03.02.2020)
33. ТОВ з обмеженою відповідальністю «ТЕКО ТРЕЙД» (05.02.2020)
34. ГО «Автомобільний Клуб «Черкаси» (14.02.2020)
35. АБ «УКРГАЗБАНК» (26.12.2019)
36. Черкаське лісове господарство (18.12.2019)
37. ТОВ «Група компаній з вантажних перевезень» (28.10.2019)
38. ДП Канівське лісове господарство (07.11.2019)
39. ТОВ з обмеженою  відповідальністю «Спец-Ком-Сервіс» (18.11.2019)
40. ТОВ з обмеженою  відповідальністю «»КРУГ-БУДКОМПЛЕКТ» (06.12.2019)
41. Черкаський міський центр зайнятості (30.01.2019)
42. ДП «АЗС № 2 «АТ Богдан Моторс» (15.10.2019)
43. ДП «Кам'янське лісове господарство» (22.10.2019)
44. ТОВ «ТІ ТЕКНОЛОДЖІ» (31.05.2019)
45. ГТ у формі товариства з обмеженою відповідальністю завод «Флектронікс ТзОВ» (11.06.2019)
46. Державний архів Черкаської області (02.01.2019)
47. Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства (27.02.2020)
48. Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (21.02.2020, 13.07.2020)
49. Інститут проблем моделювання в енергетиці ім.. Г.Є.Пухова НАН України (27.02.2020)
50. Акціонерне товариство «Черкаський автобус» (03.02.2020)
51. ТОВ з обмеженою відповідальністю «ТЕКО ТРЕЙД» (05.02.2020)
52. ГО «Автомобільний клуб «Черкаси»» (14.02.2020)
53. ТОВ «Світ ласощів» (03.02.2020)
54. Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (21.02.2020)
55. НМЦ ПТО у Черкаській області (24.02.2020)
56. Інститут проблем моделювання в енергетиці ім.. Г.Є. Пухова НАН України (27.02.2020)
57. Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства (27.02.2020)
58. ДП НКВ «Фотоприлад» (12.03.2020)
59. ДП «Черкаське лісове господарство» (27.04.2020)
60. ТОВ з обмеж відповідальністю «Мисливський клуб ФАЗАН» (27.04.2020)
61. Лисянське лісове господарство (08.05.2020)
62. ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» (01.07.2020)
63. ДП «Звенигородське лісове господарство» (01.07.2020)
64. ДП «Золотоніське лісове господарство» (01.07.2020)
65. ДП «Уманське лісове господарство» (01.07.2020)
66. ДП «Смільнське лісове господарство» (01.07.2020)
67. ДП «Чигиринське лісове господарство» (01.07.2020)
68. ДП «Канівське лісове господарство» (01.07.2020)
69. ДП «Кам'янське лісове господарство» (01.07.2020)
70. ДП «Черкаське лісове господарство» (01.07.2020)
71. ТОВ «ВіВа-трейд» (19.08.2020)
72. ТОВ «Лайфсел» (06.10.2020)
73. Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації (07.10.2020)
74. Шевченківський національний заповідник (12.10.2020)
75. Департамент кіберполіції національної поліції України (04.11.2020)
76. Міністерство у справах ветеранів війни України (11.11.2020)
77. Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» (04.02.2021)
78. Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаси-чемпіони по життю» (01.03.2021)
79. Європейська асоціація програмної інженерії (10.02.2021)
80. Благодійний фонд «Озеленення України» (05.04.2021)
81. ПП «РЕМІН» (05.04.2021)
82. ПП «Хімелектробуд» (06.04.2021)
83. Тов з обмеженою відповідальністю «Технодар Плюс» (07.04.2021)
84. Тов з обмеженою відповідальністю «бон Буассон Беверідж» (07.04.2021)
85. Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова Національної академії наук України» (14.04.2021)
86. ТОВ Клуб «Рівервуд» (19.04.2021)
87. ДП «УКРСПИРТ» (19.04.2021)
88. Тов з обмеженою відповідальністю «Сікам Україна» (26.04.2021)
89. ТОВ «СЕЛФ ІНВЕСТ» (11.05.2021)
90. ПАТ «Черкаське хімволокно» (17.05.2021)
91. ТОВ ТРІАР СИСТЕМЗ (17.05.2021)
92. Комунальна бюджетна установа «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» (28.05.2021)
93. Центр дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради (25.05.2021)
94. Державна установа «Інститут еволюційної екології НАН України» (02.06.2021)
95. Тов з обмеженою відповідальністю «Екологічний центр поводження з небезпечними відходами та промислової технології» (02.06.2021)
96. Тов з обмеженою відповідальністю «НАФТОПРОМІНВЕСТ» (02.06.2021)
97. Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ» (15.06.2021)
98. Черкаський міський центр зайнятості (15.06.2021)
99. Черкаський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (23.06.2021)
100. Черкаське управління захисних масивів Дніпровських водосховищ (24.06.2021)
101. Черкаський обласний центр з гідрометеорології (29.06.2021)
102. Національний природний парк «Сколівські Бескіди» (13.07.2021)
103. Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» (13.07.2021)
104. Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» (14.04.2021)
105. ТОВ з обмеженою відповідальністю «ВІВАСІТІ» (14.07.2021)
106. ТОВ «ПРОЕКТ ІНЖИРІНГ» (20.07.2021)
107. ТОВ з обмеженою відповідальністю «НОВУМЕДИКАЛ ПЛЮС (05.08.2021)
108. ТОВ «Джейбіл Сьюркіт Юкрейн Ліімітед» (05.08.2021) (22.04.2021)
109. Природний заповідник «Розточчя» (25.08.2021)
110. Тревел Профешенл Груп (08.09.2021)
111. Державний науково-дослідний та поектно-вишукувальний інститут «НДІ ПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» (09.09.2021)
112. Шацький національний природний парк (09.09.2021)
113. ПрАТ «Житлобуд» (10.09.2021)
114. Приватне підприємство «Будтрансекспорт» (10.09.2021)
 
V – ІНОЗЕМНІ ПАРТНЕРИ:
1. Гомельський державний університет ім.. Франциска Скорини (01.09.2020)
2. Таджицький аграрний університет ім.. Шириншох Шотемур (30.04.2021)
3. Дангарінський державний університет (06.04.2021)
4. Технологічний університет Таджикістана (06.04.2021)