Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ з нагоди Міжнародного дня студента відзначили кращих студентів, викладачів та співробітників
Понеділок, 17 листопада 2014 16:39

17 листопада 2014 р. в актовому залі Черкаського державного технологічного університету відбулося урочисте нагородження студентів, викладачів та співробітників з нагоди Міжнародного дня студента.

Цим заходом було відзначено кращих із кращих: активістів студентських рад факультетів та гуртожитків, відмінників у навчанні, переможців різноманітних конкурсів та олімпіад як у науці, спорті так і в художній творчості.

Оваціями зустріли студенти викладачів, які також були нагороджені відзнаками, адже у таких креативних студентів не менш креативні наставники.

Теплі слова вітання  прозвучали з вуст ректора ЧДТУ, професора Тамари Качали та голови Студентської ради університету Сергія Шмиголя.

Почесну нагородну місію мали змогу виконати разом з ректором декани факультетів, а також зробити загальне фото факультету для музею історії ЧДТУ.