Ви тут: ЧДТУ Новини В гуртожитках ЧДТУ ділились досвідом
Понеділок, 17 листопада 2014 16:30

В гуртожитках ЧДТУ ділились досвідом

Черкаський державний технологічний університет має 4 студентських гуртожитки в яких проживає понад 1 тисяча 300 студентів. Звичайно, що адміністрація ЧДТУ всіляко дбає аби життя у них нічим не відрізнялось від домівки. Є в гуртожитках для проживання все необхідне. Але, звичайно, є і безліч різного роду  проблем, які потрібно вирішувати спільно.

А тому Студентською радою ЧДТУ (голова – Шмиголь С.О.) було зініційовано взаємовідвідування гуртожитків активістами студентських рад всіх факультетів та всіх гуртожитків, співробітниками Центру культури та виховання. Їніми представниками 10 та 11 листопада 2014 р. відвідано всі студентські гуртожитки ЧДТУ. Оглянуто кімнати мешканців, місця загального користування, спортивні кімнати, кімнати самопідготовки, студвітальні, кухні.

В ході взаємовідвідувань в кожному гуртожитку були проведені круглі столи, на яких присутні могли поділитися досвідом у вирішенні тих чи інших питань у своїх гуртожитках. Така практика буде продовжуватись і надалі.