Ви тут: ЧДТУ Новини Всеукраїнський суботник в ЧДТУ
Понеділок, 22 квітня 2013 16:21

Всеукраїнський суботник в ЧДТУ

20 квітня 2013 р. в Черкаському державному технологічному університеті в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбувся суботник.

Суботник-003

Метою акції було впорядкування, озеленення та покращення санітарного стану території університету та прилеглої до неї території.

В суботній день на акцію вийшли викладачі, співробітники та студенти з усіх факультетів та структурних підрозділів університету.

Суботник-002

В цей день було висаджено 19 дерев, 12 кущів, висіяні квіти, упорядковані газони.

Суботник-001

Активно працювала на суботнику і Студентська рада ЧДТУ. Цього дня, нею було завершено акцію по упорядкуванню території майбутнього студентського «Скверу Мрій».

Суботник-005

Крім цього, за межами університету, працював студентський загін, який прийняв участь в озелененні та благоустрою території черкаського парку «Хіміків».

Суботник-004