Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ відбувся День відкритих дверей
Вівторок, 09 квітня 2013 10:16

В ЧДТУ відбувся День відкритих дверей

6 квітня в Черкаському державному університеті відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, їх батьки та гості університету мали можливість ознайомитись з правилами прийому до університету, напрямами підготовки та спеціальностями за якими здійснюється навчання в університеті, організацією навчального процесу, науковою роботою, перспективами розвитку факультетів та кафедр університету.

IMG_6978

Проводилися екскурсії до Музею історії університету, професійні консультації та тестування абітурієнтів.

IMG_6956

IMG_6985

Майбутні абітурієнти мали можливість переглянути тематичну виставку науково-технічної літератури, видавництва університету.
З вітальним словом перед гостями виступив проректор університету кандидат технічних наук, доцент Олександр Олексійович Ситник.

IMG_7060

Гості університету мали можливість ознайомитись із умовами проживання, дозвілля студентів університету та можливістю проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу.

IMG_7113

IMG_7148   IMG_6997