Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ пройшла розважально-конкурсна програма «Студент року – 2014», присвячена Міжнародному дню студента
Субота, 15 листопада 2014 15:47

В ЧДТУ пройшла  розважально-конкурсна програма   «Студент року – 2014», присвячена Міжнародному дню студента

13 листопада 2014 року в актовій залі Черкаського державного технологічного університету відбулося свято, присвячене Міжнародному дню студента.

За доброю традицією урочистості розпочалися зі студентського гімну «Гаудеамус» у виконанні ансамблю «Консонанс» Студентського клубу ЧДТУ під керівництвом Володимира Лященка.

З нагоди Міжнародного дня студента шановне зібрання привітала ректор Черкаського державного технологічного університету, професор Тамара Качала.

Зі щирими побажаннями подальших наукових досягнень творчих звершеньдо студентства ЧДТУ звернулися гості заходу директор Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський та заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко.

Урочиста частина свята завершилася вітанням голови Студентської ради Черкаського державного технологічного університету Сергія Шмиголя.

В продовження святкування Міжнародного дня студента увазі глядачів запропоновано розважально-конкурсну програму«Студент року – 2014», в якій представники кожного з факультетів ЧДТУ демонстрували свої вміння й таланти в номінаціях «Візитка»,«Креативний ерудит» та «Творчий конкурс».

Виступи конкурсантів оцінювалися журі у складі: голова – проректор з гуманітарно-виховних питань, професор Валентин Лазуренко, заступник голови журі – очільниця Культмасового департаменту Студентської ради університету Юлія Горб, члени журі – заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко, голова Ради молодих вчених, к.е.н., доцент кафедри економіки та управління Павло Вяткін, голова лічильної комісії – аспірантка кафедри економічної теорії та банківської справи Вікторія Лисенко.

Виступи конкурсантів журі конкурсу оцінило наступним чином: титул «Студент року – 2014» отримав Худайкулов Кервен (ФРІС), титул –  «Віце-студент року 2014» отримав Нємєц Максим (ФКТМД), у номінації «Творчий злет» – Бугайова Юлія (ФЕТ), у номінації «Улюбленець глядачів» – Черненко Богдан (ЛФ), у номінації «Ерудит» – Богун Олена (ФІТІС), у номінації «Фотозірка» – Оскома Анастасія (БФ), у номінації «Креативність» – Охріменко Дмитро (ФКТМД), у номінації «Енциклопедист» –  Перцьова Марина (ФЕФ), у номінації «Джентльмен року» – Осадчий Валентин (ФКТМД), у номінації «Містер Інтелігентність» – Соловей Олександр (ФЕУ).

Звичайно ж, конкурсна програма супроводжувалася концертними номерами. Учасникам свята пісні дарували студентка I курсу Лінгвістичного факультету Неля Перепелиця, студент II курсу Факультету по роботі з іноземними студентами СоянчПерхатов, студентка ІVкурсу Факультету економіки та управління Марина Білецька, студент І курсу Факультету інформаційних технологій та систем Владислав Шевцов, ансамбль«Консонанс» Студентського клубу ЧДТУ. Запальним танцем «Лезгинка» вітали глядачів студенти Факультету по роботі з іноземними студентами, сценкою «Один день з життястудентів» – учасники театрального гуртка «Феєрія», дотепними жартами – команди Клубу Веселих та Кмітливих ЧДТУ «Чікаго» та «Сільські магнати».

Зініціювали та спонсорували свято Студентська рада та профспілковий комітет Черкаського державного технологічного університету. Підтримку та спонсорську допомогу під час складання призового фонду учасникам конкурсної програми «Студент року – 2014» надали нічний клуб «111» та боулінг-клуб «LuckyStrike».