Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР ПО МОДЕЛЮВАННЮ СУЧАСНОГО СПІВТОВАРИСТВА "НАШЕ СПІВТОВАРИСТВО!" ЗА УЧАСТЮ ПРОФЕСОРІВ ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ CIVIC, НІМЕЧИНА
Середа, 12 листопада 2014 00:00

СЕМІНАРПО МОДЕЛЮВАННЮ СУЧАСНОГО СПІВТОВАРИСТВА
"Наше суспільство!"

Інститут міжнародної освіти CIVIC проводить семінар, спільно з Інститутом міжнародних відносин, що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

Семінар спрямований на активізацію зацікавленості в отриманні більш глибокого розуміння європейських суспільно-політичних зв'язків. Будуть висвітлені інтерактивні методи в області європейської освіти. Учасники мають можливість отримати більш глибоке розуміння суспільства та суспільних процесів з різних точок зору.
Термін подачі заявок на участь: 24 листопада 2014 р.

Місце проведення: Черкаський державний технологічний університет

Дати проведення семінарів:03-05 грудня 2014 року.

03-04.12.2014

05.12.2014

До участі запрошуються студенти будь-якого факультету після першого року навчання, а також інші учасники, зацікавлені в євроінтеграції, демократії і суспільстві.

Семінар розрахований на молодих дослідників та викладачів, зацікавлених у демократичному викладанні/навчанні.

Мова семінару- Англійська!

Кожен учасник отримає Сертифікат на основі повної відвідуваності.

Будь ласка, відправте резюме (CV) в pdf-форматі, мотиваційний лист (1 сторінка), вказавши дати і місце проведення семінару електронною поштою координатору.

Контакти координатора:
Катерина Нужненко