Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ взяли участь у Сьомих Савранських педагогічних читаннях
Субота, 18 жовтня 2014 12:52

17 жовтня 2014 року колективом кафедри історії України та суспільних дисциплін Черкаського державного технологічного університету було організовано та проведено в смт. Лисянка Савранські педагогічні читання, присвячені 100-річчю від дня народження відомого педагога Лисянщини Сергія Герасимовича Савранського.

Цей захід, ініційований доктором історичних наук, професором Миколою Бушиним, вже всьоме відбувся на базі Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Сергія Герасимовича Савранського.

На Сьомих Савранських педагогічних читаннях були присутніми викладачі кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ, начальник відділу освіти Лисянської районної державної адміністрації Лариса Гнатюк, директори, вчителі та учні шкіл Лисянського району.

Лейтмотивом виступів учасників заходу стало патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, зокрема його краєзнавча складова, адже в сучасних умовах патріотизм є одним із найважливіших факторів формування свідомості підростаючого покоління, гарантом гармонійного розвитку молодого громадянина держави.