Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ на славу відсвяткували День Українського козацтва
Вівторок, 14 жовтня 2014 20:02

В ЧДТУ на славу відсвяткували День Українського козацтва

14 жовтня 2014 року в Черкаському державному технологічному університеті відбувся спортивно-розважальний захід «Козацькому роду – нема переводу», присвячений Дню Українського козацтва, що традиційно відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці.

Святкування на Площі Знань розпочалося з привітання ректора ЧДТУ, професора Тамари Качали.

Ведучі здійснили екскурс в історію українського козацтва, розповіли про звичаї посвяти до січового лицарства. Після цього відбулися конкурси «Перенести дівчину», «Хто першим з’їсть козацьку кашу», «Бій мішками», «Вершники», «Стінка – на стінку». Потім усі бажаючі змогли випробувати свою фізичну силу в змаганнях із підйому гирі та армреслінгу. На закінчення заходу усі його учасники взяли участь у флеш-мобі «Я люблю Україну».

Протягом свята лунали пісні у виконанні студентів-першокурсників Харченка Владислава (фінансово-економічний факультет) та Перепелиці Нелі (лінгвістичний факультет).

Працівники їдальні приготували смачну козацьку кашу, якою пригощали усіх учасників та гостей свята.

В холі корпусу № 1 ЧДТУ працівниками бібліотеки розгорнуто тематичну книжкову виставку, присвячену Дню Українського козацтва.

Безпосередніми організаторами святкового дійства «Козацькому роду – нема переводу» стали Центр культури та виховання, Центр національно-патріотичної гідності, студклуб, Студентська Рада ЧДТУ, кафедра фізичного виховання, працівники бібліотеки та їдальні. А спонсором смачної козацької каші став профспілковий комітет Черкаського державного технологічного університету.