Ви тут: ЧДТУ Новини Участь студентів ЧДТУ у благодійному концерті «Рідна земля через об’єктив, а не приціл»
П'ятниця, 31 жовтня 2014 21:45

Щоб допомогти воїнам АТО студенти Черкаського державного технологічного університету і студенти Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького 29 жовтня 2014 р. провели благодійний концерт «Рідна земля через об’єктив, а не приціл» за участю кращих співаків, танцівників та обдарованої молоді двох навчальних закладів Черкащини.

За дорученням ректора ЧДТУ Тамари Миколаївни Качали університет та його талановитих студентів на заході представляв проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Миколайович Лазуренко.

Ведучими були: Євтушенко Артем студент ІV курсу ФЕУ (ЧДТУ) та Ісмаїлова Сабіна (ЧНУ).

На благодійному заході в цей день виступили наступні студенти ЧДТУ: Баранова Яна (БФ), Ганноцька Юлія (ФЕФ), Яковлєв Дмитро (ФЕТ), Цяпута Ксенія (ЛФ), Бондаренко Марина (ЛФ), Панов Дмитро (ФІТІС), Горб Юлія (ФЕУ), Назарчук Богдан (ФЕФ), Липар Анастасія (ЛФ), Ахунова Каміла (ЛФ), Білецька Марина (ФЕУ), Лисяна Олександра (ЛФ), Бережна Катерина (ФЕФ), Перепелиця Неля (ЛФ), Оскома Анастасія (БФ), Юркіна Христина (ФЕУ), Кривенко Ольга (ФЕФ) та Шевцов Владислав (ФІТІС).

Родзинкою заходу стали: вокальний ансамбль «Консонанс» студентського клубу ЦКВ під керівництвом Володимира Івановича Лященка (ЧДТУ) та Народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» під керівництвом заслуженого працівника культури України Валентина Луценка (ЧНУ).

Усі зібрані на благодійному заході кошти були передані на потреби батальйону територіальної оборони «Черкаси», бійці якого наразі знаходяться на передовій.