Ви тут: ЧДТУ Новини Діалог Студентської ради з ректором ЧДТУ
Вівторок, 30 вересня 2014 17:23

Діалог Студентської ради з ректором ЧДТУ

В конференц-залі Черкаського державного технологічного університету 30 вересня 2014 р. відбулась чергова робоча зустріч Студентської ради з ректором ЧДТУ, професором Тамарою Миколаївною Качалою.

За круглим столом зібралися представники ректорату: ректор, професор – Тамара Миколаївна Качала, проректор з гуманітарно-виховних питань, професор – Валентин Миколайович Лазуренко, в.о. начальника навчального відділу – Віта Геннадіївна Ковтун, провідний спеціаліст юридичного відділу – Костянтин Юрійович Власенко, голова Студентської ради університету Сергій Шмиголь та весь актив студради університету.

Керівництво університету разом зі студентами обговорювали низку питань, які турбували студентство та окреслили подальшу стратегію плідної взаємної співпраці.