Ви тут: ЧДТУ Новини В ЧДТУ ВІДКРИТО НОВУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ВЧЕНУ РАДУ ТА ЗАРЕЄСТРОВАНО НОВЕ ФАХОВЕ ВИДАННЯ
Четвер, 31 липня 2014 14:02

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №793 від 04 липня 2014 р. та відповідно до рішення Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 26 червня 2014 р. в Черкаському державному технологічному університеті створена спеціалізована вчена рада К 73.052.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 “Історія України” строком на два роки.

Також цим же наказом друковане періодичне видання Черкаського державного технологічного університету “Гуманітарний вісник” включено до Переліку наукових фахових видань України.