Ви тут: ЧДТУ Новини Команда КВН ЧДТУ «ЧІКАГО» - переможець Фестивалю команд КВН Черкаської обласної відкритої ліги КВН
Вівторок, 30 вересня 2014 17:16

23 вересня 2014 року в Черкаській міській філармонії відбувся Фестиваль команд КВН Черкаської обласної відкритої ліги КВН.

Черкаський державний технологічний університет на Фестивалі представляли команди КВН: «Чікаго» (Фінансово-економічний факультет, Черкаси), «Сільські магнати» (Факультет економіки та управління, Черкаси) та «Пацани-рємні» (Лінгвістичний факультет, Черкаси).

Захід пройшов на славу! З поміж 10 команд КВН, призові місця розділись наступним чином: диплом «За кращий дебют» отримала команда КВН «Зворотна тяга» (АПБ, Черкаси); диплом «За кращий фрістайл» –  99 франків (ЧДБК, Черкаси); диплом «За кращу розминку»  –  збірна Чорнобаю.

Переможцями Фестивалю команд КВН Черкаської обласної відкритої ліги КВН стала команда КВН ЧДТУ «Чікаго».

Вітаємо переможця – команду КВН ЧДТУ «Чікаго» та бажаємо їй подальших успіхів.