Ви тут: ЧДТУ Новини Активісти Студентської ради ЧДТУ – учасники міжнародного обміну «Академія молодих лідерів»
Четвер, 25 вересня 2014 09:44

7-13 вересня 2014 р. в рамках проекту La MANCHE, що передбачає впровадження якісних змін в системі вищої освіти Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України, Голова СР ЧДТУ Шмиголь Сергій та Голова департаменту зв’язків з громадськістю Третяк Ілона стали учасниками міжнародного обміну «Академія молодих лідерів» («Youth Leaders Academy»).  Крім того, проект спрямований на розширення прав і можливостей студентів на участь в процесі прийняття рішень в університетах.

Студенти з десяти країн і 28 вищих навчальних закладів були зібрані в м. Добрич, що на північному-сході Болгарії. Досвідчені викладачі та науковці з Португалії, Великобританії, Франції, Греції та Болгарії провели тренінги та семінари з командо формування, розвитку лідерських якостей, ораторського мистецтва, стратегічного планування, впровадження змін та багато інших.

Окрім можливості отримати нові знання студенти ще й мали змогу насолодитися екскурсіями країною, скупатися в Чорному морі та скуштувати національні страви.