Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ ЗРОБИВ СВІЙ ВНЕСОК У ЗМІЦНЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ТА БОЄГОТОВНОСТІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Четвер, 31 липня 2014 11:30

Сучасні складні події на сході нашої держави вимагають належного фінансування Збройних Сил України.

Колектив Черкаського державного технологічного університету не стоїть осторонь допомоги українським воїнам у боротьбі з сепаратизмом. Професорсько-викладацьким складом та студентством університету було придбано на 37 тисяч гривень через публічне акціонерне товариство “Ощадбанк” казначейських зобов’язань “Військові” на зміцнення обороноздатності та боєготовності української армії.

30 липня 2014 р. за активну участь у акції “Просто зроби це!” та за придбання казначейських зобов’язань “Військові” колектив Черкаського державного технологічного університету був нагороджений Подякою Ощадбанку. Подяку ректору ЧДТУ, професору Тамарі Миколаївні Качалі вручила начальник філіалу – Черкаського обласного управління Ощадбанку Валентина Василівна Оніщенко.

img-_2   img-_1