Ви тут: ЧДТУ Новини Перший тренінг в рамках проекту La Manche на тему «Інституційна свобода і успішність у Європейських університетах»
Четвер, 24 квітня 2014 15:01

17 квітня 2014 року в Черкаському державному технологічному університеті в рамках проекту La Manche «Лідерство та управління змінами у сфері вищої освіті» (530621-TEMPUS-1-2012-1-BG-TEMPUS-JPGR) програми Tempus відбувся тренінг для співробітників університету на тему «Інституційна свобода і успішність у Європейських університетах». Тренінг провів Вдовиченко Юрій Володимирович к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки Черкаського державного технологічного університету, учасник проекту La Manche.

Програма Ла-Манш передбачає керування  та управління змінами у сфері вищої освіти. Метою проекту є модернізація трансформаційного лідерства і забезпечення стійких змін у вищих навчальних закладах, що беруть участь у проекті.