Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ – перший університет на Черкащині, який підняв прапор Європейського союзу
Субота, 19 квітня 2014 09:55

ЧДТУ – перший університет на Черкащині, який підняв прапор Європейського союзу

ЧДТУ  – перший університет на Черкащині,  який підняв прапор Європейського союзу

В День 54-ї річниці з дня створення Черкаського державного технологічного університету біля навчального закладу була проведена досить важлива для нашого суспільства політична подія  – підняття прапора Європейського Союзу. За це рішення 7 квітня 2014 р. одноголосно проголосували всі члени ректорату ЧДТУ.

До урочистої місії – підняти Державний прапор України та прапор Європейського Союзу було запрошено почесних і шанованих людей: голову Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченка Юрія Олеговича; голову Черкаської обласної ради Коваленко Валентину Михайлівну; виконуючого обов’язки ректора ЧДТУ, доктора економічних наук, професора Качалу Тамару Миколаївну; доктора філософських наук, професора, автора ряду книг і статей по проблемі євроінтеграції України Шпака Володимира Тимофійовича; та голову Студентської ради ЧДТУ, активіста студентських євромайданів Шмиголя Сергія Олеговича.

Для довідки:

21 березня 2014 р. У Брюсселі відбулося підписання політичного розділу Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Глави держав і урядів 28 країн Європейського союзу й керівники ЄС підписали за участі українського прем'єра політичну частину Угоди про асоціацію Євросоюзу з Україною. Підписи під екземплярами документів поставили прем’єр-мініст України Арсеній Яценюк, голова Європейської Ради Герман ван Ромпей, глава Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу й керівники 28 країн Європейського союзу.

Політична частина Угоди  визнає прагнення українців жити в країні, що керується цінностями, демократією, верховенством права, де всі громадяни мають частку в національному процвітанні.