Ви тут: ЧДТУ Новини День Гідності та Свободи в Черкаському державному технологічному університеті
Субота, 22 листопада 2014 15:06

День Гідності та Свободи в Черкаському державному технологічному університеті

Всім добре відомий постулат: «Коли ми пам’ятаємо гірке для нашої країни минуле, ми вибудовуємо світле майбутнє прийдешнім поколінням». Пам’ятає про це і Студентська рада Черкаського державного технологічного університету, яка зініціювала та організувала у день Гідності та Свободи проведення змістовної тематичної радіогазети «Свобода понад усе», фотовиставки-фотосушки «21 листопада. Революція Гідності.Євромайдан. Згадай за що боролися», перегляд  та обговорення циклу документальних  фільмів «Зима, що нас змінила».

На обговореннях червоною ниткою проходила думка, що тільки від нас, від нашої небайдужості, громадянської позиції залежить доля нашої країни.