Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти, викладачі та співробітники Черкаського державного технологічного університету взяли участь у всеукраїнській патріотичній акції «Україна – це Я!»
Понеділок, 10 листопада 2014 15:49

Студенти, викладачі та співробітники Черкаського державного технологічного університету взяли участь у всеукраїнській патріотичній акції «Україна – це Я!», яка відбувалась 8 листопада 2014 р. на Соборній площі м. Черкас.

Учасники заходу запалили великий, викладений зі свічок  герб України, як символ солідарності із загиблими воїнами АТО та з тими, хто досі на передовій, та як символ гарячого українського серця.

Акція була неполітичною і некомерційною. Головна мета – підтримка бойового духу української армії у «гарячих точках» нашої держави та об’єднання громади навколо ідеї захисту Батьківщини.

На заході учасники мали змогу написати українським військовим листа подяки та підтримки, а також вся громада Черкащини, цього дня, промовляли обітницю «Україна – це Я!», в якій кожен обіцяв боронити та защищати рідну землю – Україну. По закінченню заходу його учасники заспівали гімн України.