Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачами кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ було проведено профорієнтаційну роботу в школах Лисянки
Субота, 18 жовтня 2014 12:47

17 жовтня 2014 року колективом кафедриісторії України та суспільних дисциплін Черкаського державного технологічного університету проведено профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів Лисянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» та Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Сергія Герасимовича Савранського.

Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про напрями підготовки та спеціальності, які можна отримати в Черкаському державному технологічному університеті. Зокрема презентовано Факультет економіки та управління: школярі отримали буклети з відомостями про підготовку фахівців на факультеті, кожному було запропоновано заповнити анкету учасника святкової креативної програми ФЕУ «БУЛЬВАР 460». Учнів випускних класів було поінформовано про Дні відкритих дверей, що відбуваються в Черкаському державному технологічному університеті кожної другої суботи місяця. Таку ж інформацію отримали й директори шкіл Лисянського району Черкаської області, які були присутні на Сьомих Савранських педагогічних читаннях, що відбулися на базі Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Сергія Герасимовича Савранського.

Усіх учнів 11-х класів було запрошено відвідати Черкаський державний технологічний університет, зокрема взяти участь у найближчому Дні відкритих дверей, що відбудеться 8 листопада.