Ви тут: ЧДТУ Новини Футбольний бум в ЧДТУ продовжується
Вівторок, 30 вересня 2014 17:11

Футбольний бум в ЧДТУ продовжується

26 вересня 2014 р. у спорткомплексі Черкаського державного технологічного університету відбувся футбольний турнір між командами студентів із Азербайджану, Туркменістану та збірною арабських країн.

Перший поєдинок закінчися перемогою команди студентів із Азербайджану над студентською командою вихідців із Туркменістаном з рахунком 4:1. У другій грі між збірними арабських країн та Азербайджану перемогу здобули студенти арабських країн з рахунком 7:4. З нетерпінням очікуємо наступного двобою між командами студентів, вихідців із Туркменістану та збірною арабських країн.

По закінченню турніру між іноземними студентами відбулася футбольна баталія між Збірною командою викладачів ЧДТУ та збірною студентського самоврядування університету. У запеклій боротьбі переміг досвід та гарний настрій.