Ви тут: ЧДТУ Новини 25 вересня 2014 р. в ЧДТУ відбувся велопробіг «День без авто»
П'ятниця, 26 вересня 2014 09:56

25 вересня 2014 р. в ЧДТУ відбувся велопробіг «День без авто»

25 вересня 2014 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбулася загальноуніверситетська акція, присвячена Дню без автомобіля. У цьому заході взяли участь студенти-активісти, викладачі, співробітники.

Мета велопробігу «День без авто»: привернути увагу студентів, викладачів та співробітників університету до можливості використання екологічних транспортних засобів, які не забруднюють навколишнє середовище. А також донести до громадськості ідею використання велосипеда як альтернативного засобу пересування, що сприяє покращенню здоров'я людей.

Учасники акції розпочали велопробіг з Площі знань, проїхали навколо навчальних корпусів і фінішували біля корпусу № 2 ЧДТУ, де встановлено велостоянку.

Сподіваємося, що цей велопробіг стане для студентів та викладачів ЧДТУ стимулом для вибору здорового способу життя, роблячи свій внесок у справу збереження екології та енергоресурсів.