Ви тут: ЧДТУ Новини Митрополит Черкаський і Канівський Владика Софроній завітав на День Знань до ЧДТУ
Четвер, 04 вересня 2014 09:25

1 вересня 2014 р. в урочистостях з нагоди початку нового 2014/2015 навчального року взяв участь Митрополит Черкаський і Канівський Владика Софроній.

Владика Софроній привітав ректорат, студентів, професорсько-викладацький склад та співробітників з Днем Знань та побажав молоді мудрості та Божої допомоги у пізнанні науки, а також інтелектуального і духовного зростання. По завершенню свого виступу Владика Софроній освятив усіх присутніх.

Владика Софроній також долучився до збирання коштів для потреб української армії «Замість квітів – допомога армії» в рамках громадської акції підтриманої Студентською радою.