Науковий проєкт молодих вчених Черкаського державного технологічного університету «Розробка завадозахищеної енергоефективної системи контролю та управління віддаленими безпілотними об’єктами на основі факторіального кодування» під керівництвом доцента кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії ЧДТУ Артема Лавданського пройшов конкурсний відбір Міністерства освіти і науки України у секції «Інформаційні технології та електроніка».
Відповідно до переліку проєктів досліджень та/або розробок молодих вчених, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2024 № 1801, фінансування наукових ініціатив розпочнеться з січня 2025 року за рахунок коштів державного бюджету України.
– Дослідження та розробки, що виконуватимуться, є надважливими для збереження і розвитку наукового потенціалу та сприятимуть національному розвитку і вирішенню нагальних завдань обороноздатності, економіки та суспільства України, – йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.