Ви тут: ЧДТУ Новини Активісти Студентської ради ЧДТУ відвідали одне з найкрасивіших місць Центральної України – Буцький каньйон
Понеділок, 14 квітня 2014 20:03

11 квітня 2014 року за підтримки в.о. ректора ЧДТУ професора Тамари Миколаївни Качали, профспілкового комітету, Центру культури та виховання та Студентської ради університету студенти відвідали одне з найкрасивіших місць Центральної України – Буцький каньйон, який ще справедливо називають «Маленькою Швейцарією». Знаходиться пам’ятка природи біля села Буки Маньківського району Черкаської області. Тут протікає річка Гірський Тікич, високі скелясті береги якої й утворили Буцький каньйон.

Супроводжував групу екскурсантів у поїздці та проводив цікаву екскурсію по визначних місцях Черкащини  Вадим Зайченко, студент ІІІ курсу факультету економіки та управління – активіст проекту «Пізнай свою Черкащину», започаткованого науковцями кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Також студенти відвідали гірськолижний курорт «Водяники», що розташований поблизу с. Водяники, що на Звенигородщині.

Під час поїздки студентські активісти мали нагоду поспілкуватись з керівництвом університету, усі разом співали українських пісень, споглядали красу Черкаського краю та фотографувалися на пам'ять.