Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ став учасником Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet
Вівторок, 23 квітня 2024 12:50

Черкаський державний технологічний університет приєднався до Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (Ukrainian Recognition Network).

UaReNet створена за ініціативою Міністерства освіти і науки України та ENIC Ukraine, що є членом міжнародної мережі ENIC–NARIC. Ця ініціатива об’єднала визнавачів освітніх кваліфікацій з усієї України під однією структурою UaReNet, сприяючи взаємному визнанню та стандартизації освітніх досягнень.