21 квітня 2021 року в межах регіонального проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині» ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Сергій Мильніченко зустрілися в онлайн-форматі з учнями випускних класів Черкаської гімназії №9 імені О.М.Луценка, за сприяння директорки гімназії Ірини Топчій.
Онлайн-спілкування з представниками Черкаського державного технологічного університету розпочала директорка закладу освіти Ірина Топчій зі знайомства з учасниками події, до якої доєдналися більше 80 гімназистів чотирьох одинадцятих класів. Принагідно Ірина Вікторівна зазначила, що наразі у ЧДТУ на бакалавраті навчаються 47 випускників гімназії, 14 із яких вступили на навчання у 2020 році.
Під час онлайн-зустрічі ректор ЧДТУ Олег Григор розповів молоді про переваги навчання в єдиному технологічному закладі вищої освіти регіону, перспективи працевлаштування, співпрацю зі стейкхолдерами, міжнародні програми, широкі можливості для розвитку та самореалізації.
Зі свого боку, відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Сергій Мильніченко познайомив юнаків та дівчат із особливостями цьогорічної вступної кампанії, з галузевими та регіональними коефіцієнтами, зі спеціальностями та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка в Черкаському державному технологічному університеті.
Після завершення онлайн-зустрічі Ірина Топчій запросила гостей оглянути STEM-лабораторію та лабораторію технологій Черкаської гімназії гімназії №9.