Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ отримав відзнаку-подарунок від партнера закладу – компанії Cisco
П'ятниця, 05 лютого 2021 10:52

ЧДТУ отримав відзнаку-подарунок від партнера закладу – компанії Cisco

Компанія Cisco відзначила Центр підтримки мережевих академій Cisco при ЧДТУ за якісну і плідну співпрацю у попередньому році. Черкаський державний технологічний університет отримав від компанії Ciscо відзнаку-подарунок – потужний комп'ютер, який дозволить на якісному рівні проводити лабораторні роботи курсів із кібербезпеки, що потребують віртуалізації різних операційних систем.

Ця відзнака – не просто формальність, а є визнанням успіхів університетської Академії Cisco, Центру підготовки інструкторів та Центру підтримки академій Cisco, зокрема визнанням фаховості та наполегливої роботи керівника Центру підтримки академій Cisco при Черкаському державному технологічному університеті, доцента кафедри інформатики, інформаційної безпеки та документознавства ЧДТУ Анатолія Чепиноги.

Наразі Центр підтримки академій Cisco при ЧДТУ підтримує 15 академій, з яких більшість відкрито в 2020 році.

Центром підготовки інструкторів Cisco підготовлено більше 20 інструкторів із різних курсів Cisco.

Інструктори університетської Академії Cisco опанували та впровадили в освітній процес 7 нових навчальних онлай-курсів, що дало можливість належним чином забезпечувати навчальний процес.

Мережева Академія, Центри підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco при ЧДТУ були активними членами організаційних комітетів всеукраїнських заходів ІТ-напрямку, серед яких: Cyber Security Step By Step 2019-2020, IoT Step By Step 2020, Safer Internet Day-2020, Computer Security Day-2020.

Отримане обладнання покращить матеріально-технічну базу та дасть змогу підвищити рівень та якість підготовки фахівців зі спеціальності 125 «Кібербезпека» факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету.