Ви тут: ЧДТУ Анонси ПЛАНУВАННЯ ЗАХОДІВ 19-23.02.2024

Місце

і час проведення

20 лютого

Засідання Ради з організації виховної роботи в Черкаському державному технологічному університеті

15:00,

конференцзал

21 лютого

Рейд-перевірка гуртожитків ЧДТУ

Протягом дня

22 лютого

Перегляд документального фільму

«20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ».

Документальний фільм українського військового кореспондента та письменника, відеографа AP Мстислава Чернова про облогу Маріуполя у лютому-березні 2022 року під час повномасштабного російського вторгнення. Фільм зроблений у співпраці Associated Press та Frontline. Вийшов 2023 року. Прем'єра відбулася 21 січня 2023 року на найбільшому в США фестивалі незалежного кіно Sundance, де він потрапив до конкурсної програми «Світове документальне кіно» (Sundance Film Festival Grand Jury Prize for Best Documentary) і отримав Приз глядачів (Sundance World Cinema Audience Award: Documentary). Фільм висунутий на «Оскар» від України у категорії «Найкращий міжнародний повнометражний фільм». Номінований на «Оскар» в категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм». Стрічка стала найбільш касовим українським документальним фільмом в історії.

12:00,

зал засідань