Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Навчання/дослідження у вищих навчальних закладах Латвії та літніх школах впродовж 2024/2025 навчального року.
Понеділок, 05 лютого 2024 10:26

Можливість для українських студентів, здобувачів та науковців скористатися можливістю продовжити навчання/дослідження у вищих навчальних закладах Латвії та літніх школах впродовж 2024/2025 навчального року.
Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі та участь у літніх школах в рамках державної стипендіальної програми для українських студентів та здобувачів на 2024/2025 рр. відкривається 1 лютого і триватиме до 1 квітня 2024 р.
Усю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти за посиланням http://viaa.gov.lv/en/latvian-state-scholarships, про навчання в латвійських університетах, навчальні програми та практичну інформацію за посиланням www.studyinlatvia.lv