Середа, 10 січня 2024 12:20

Стипендії на навчання в Канаді

Набір на 2024-2025 навчальний рік ще не відкрито.

Стипендії “Study in Canada” - це короткострокова програма обміну в рамках Міжнародної програми стипендій Міністерства закордонних справ Канади.

У програмі можуть брать участь громадяни України, зокрема студенти, які:

- навчаються на денній формі навчання у ЗВО;

- сплачують вартість навчання у своєму ЗВО на момент подачі заявки та протягом усього періоду навчання за обміном;

Стипендія не надається, якщоособа:

- має канадське громадянство/посвідку на постійне проживання (або має на розгляді заявку на отримання громадянства чи посвідки);

- бере участь у стипендіальній програмі, що фінансується урядом Канади

- навчається на програмі для отримання ступеня, диплому або сертифікату в канадському вищому навчальному закладі.

Канадські ЗВО зможуть приймати іноземних студентів, якщо :

- канадські ЗВО є визначеними навчальними закладами (DesignatedLearningInstitution, DLI), тобто ЗВО має бути схваленим урядом провінції або території для прийому іноземних студентів( потрібно переконатися чи є обраний ЗВО у спискуDLI) ;

- мати чинну угоду про обмін студентами із українським ЗВО, яка скасовує плату за навчання для отримувачів стипендій (вимагається лише для навчання в коледжі/бакалавраті).

Розмір та тривалість стипендії

Коледж / бакалаврат: тривалість 4 місяці, розмір стипендії $10,200

Навчання або дослідження на рівні коледжу або бакалаврату. Потрібна діюча угода про обмін студентами, яка звільняє від плати за навчання.

Випускник: тривалість 4 місяці, розмір стипендії $10,200

Навчання або дослідження на рівні аспірантури (магістратури та докторантури). Угода про обмін студентами не потрібна.

Аспірантура: тривалість 5-6 місяців, розмір стипендії $12 700

Допустимі витрати

Відібрані студенти можуть використати кошти стипендії на:

• оплату візи або дозволу на навчання/роботу;
  • авіаквиток найбільш прямим та економічним маршрутом;
  • медичне страхування;
  • витрати на проживання, такі як проживання, комунальні послуги та харчування;
  • наземний транспорт, включаючи проїзний на громадський транспорт книги та матеріали, необхідні для навчання або досліджень, за винятком комп'ютерів та іншого обладнання.

Процес подання заявки:

Критерії відбору стипендіатів

Заявки будуть оцінюватися на основі:

• цінності дослідження або навчання, яке буде проводитися в Канаді;
  • внесок у розвиток українського ЗВО та колег;
  • внесок для канадського ЗВО, наукового керівника та колег;
  • зміцнення зв'язків, які будуть створені завдяки запропонованому обміну;
  • рейтинги, надані канадським закладом.

Пріоритет надається студентам, які раніше не отримували стипендію в рамках короткострокових програм обміну Міністерства міжнародних справ Канади.

Умови отримання стипендії

Студенти, відібрані для отримання стипендії, зобов'язуються:

• навчатися на денній формі навчання або проводити дослідження, як це визначено канадською установою;
  • утриматися від клінічного навчання або клінічно-орієнтованих досліджень, що передбачають безпосередній догляд за пацієнтами;
  • зосередитися на навчанні або дослідницькій роботі на денній формі під час перебування в Канаді;
  • повернутися до своїх ЗВО після завершення стипендії для завершення навчання.

Невиконання цих умов може призвести до скасування стипендії.

Контакти:

phone number 613-237-4820