Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Інформаційний центр ЄС при ЧДТУ запрошує студентів взяти участь у програмі «Study Tours to Poland»
Вівторок, 26 грудня 2023 11:02

Інформаційний центр ЄС, що діє при Черкаському державному технологічному університеті, інформує про відкриття набору на програму навчальних візитів до Польщі «Study Tours to Poland» на весну 2024 року.

Study Tours to Poland – це програма Польсько-американського фонду свободи, що надає можливість студентам з України та Молдови познайомитися з польськими ровесниками, зустрітися з представниками академічних спільнот та громадських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

Study Tours to Poland – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

Study Tours to Poland – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та знайти нових друзів.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти закладів вищої освіти, котрі беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

- віком 18-22 роки (народжені в період від 1 липня 2001 до 31 грудня 2005 р.)

- які є громадянами України або Молдови;

- які навчаються в Україні, Молдові або країнах Центрально-Східної Європи;

- які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2024 року);

- які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland.

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 22 січня 2024 року включно (до 23:59 за польським часом).

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 22 лютого 2024 року на вказаний у заявці e-mail.

Візити проводяться у квітні-травні 2024 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту - 11 днів.

Процедура подання заявки на участь у Програмі абсолютно безкоштовна! Організатори покривають всі витрати.

Під час візиту учаснику забезпечується:

- проживання у хостелі або гуртожитку (у кімнаті з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми

- триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

- часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні.

Детальні умови та форма для подання заявок доступні на офіційному сайті програми: https://stp.studytours.pl/ua/