Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції ФОРУМ «GREEN TALENTS 2021»: РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК
Понеділок, 19 квітня 2021 09:26

ФОРУМ «GREEN TALENTS 2021»: РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК

Міжнародний форум «Green Talents – International Forum for High Potentials in Sustainable Development» запрошує всіх охочих до участі в програмі 2021 року. Для цього слід поділитися своїми інноваційними ідеями та розпочати тривалу співпрацю з німецькими науковими установами та міжнародними дослідниками.

«Green Talents 2021» – це:

• запрошення відвідати 7-денний віртуальний науковий форум у жовтні 2021 року;
  • повністю оплачене наукове стажування в Німеччині тривалістю до трьох місяців в організації за вашим вибором у 2022 році;
  • необмежений доступ до мережі випускників престижної програми «Green Talents».

Заявки приймаються від магістрантів, докторантів і постдоків, а також від молодих фахівців, які пропрацювали за фахом не більше трьох років (без урахування досвіду роботи за фахом в процесі отримання наукового ступеня) і приділяють особливу увагу питанням сталого розвитку. Кандидат повинен вільно володіти англійською мовою і мати широкі наукові знання. Він не має бути громадянином Німеччини, постійно чи тимчасово проживати в Німеччині в момент подання заявки.

Прийом заявок закінчується 19 травня о 14:00 (за центральноєвропейським часом). З детальною інформацією можна ознайомитися на вебсайті, у Twitter та у цій публікації МОН