Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаський студент ˗ чемпіон Європи з кікбоксингу
Четвер, 03 серпня 2023 13:54

Черкаський студент ˗ чемпіон Європи з кікбоксингу

Студент Черкаського державного технологічного університету Євгеній Вовк став переможцем з кікбоксингу на Європейських іграх з єдиноборств серед студентів у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 75 кілограмів. Про це повідомляє «Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА».

Більше тисячі студентів, 398 університетів з 31 країни Європи, сотні поєдинків у чотирьох видах спорту, безкомпромісна боротьба і незабутні емоції - це все про Європейські ігри єдиноборств серед закладів вищої освіти, які щойно завершилися в Загребі (Хорватія).

Україна виборола 1 загальнокомандне місце серед 31 країни Європи.

Наш земляк увійшов до складу 75 студентів-спортсменів із 36 університетів, які гідно представили свої університети та нашу рідну Україну на топових міжнародних змаганнях - Європейських іграх з єдиноборств.

У скарбничці нашої команди 41 медаль - 14 золотих, 9 срібних і 18 бронзових.

У видах спорту маємо такі здобутки:

Кікбоксинг - 4 золоті, 2 срібні, 4 бронзові медалі;

Карате - 2 золоті, 6 срібних, 7 бронзових медалей;

Дзюдо - 3 золоті, 6 бронзових медалей;

Тхеквондо (ВТФ) - 5 золотих, 1 срібна, 1 бронзова медаль.

Серед 398 університетів-учасників три українські університети за результатами увійшли в 20 кращих:

9 місце - Сумський Державний Університет - 2 золоті, 5 бронзових медалей;

11 місце - Донбаська державна машинобудівна академія - 2 золоті медалі;

15 місце - Національний університет фізичного виховання і спорту України - 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медаль.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіху у майбутньому!