ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про нас говорять На базі ЧДТУ відбулося засідання Студентської ради при Черкаській ОДА
Четвер, 13 листопада 2025 08:52

На базі ЧДТУ відбулося засідання Студентської ради при Черкаській ОДА

11 листопада 2025 року, напередодні Міжнародного дня студента, у Черкаському державному технологічному університеті відбулося засідання Студентської ради при Черкаській обласній державній адміністрації. Захід проходив у змішаному форматі та об’єднав активну молодь закладів вищої й фахової освіти Черкащини. Про це повідомляє «Прочерк», посилаючись на Управління освіти і науки Черкаської ОДА.

До роботи ради долучилися ректор ЧДТУ, професор Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко, а також головний спеціаліст Управління освіти і науки Черкаської ОДА Володимир Сутула.

Вітаючи учасників, Олег Григор наголосив на значенні студентського лідерства у розбудові держави:

– Натхнення, наполегливість та віра у власні сили – рушійна сила, яка допоможе вам будувати сильну та успішну Україну. Ми обов’язково переможемо, адже маємо перспективне молоде покоління, – зазначив ректор, побажавши студентам плідної праці та конструктивного спілкування.

Володимир Сутула привітав молодь із прийдешнім святом і подякував адміністрації ЧДТУ за підтримку студентських ініціатив:

– Ставте перед собою амбітні цілі, розвивайте молодіжне середовище Черкащини. Бажаю невтомного духу, високих здобутків, злагоди й мирного неба, – наголосив представник Управління освіти.

Очільниця Студентської ради при Черкаській ОДА та голова студентського самоврядування ЧДТУ Тетяна Парначова звернула увагу на важливість єдності й комунікації між студентськими радами:

– Молодь здатна бути ініціативною та згуртованою. Важливо не втрачати зв’язок із адміністрацією університетів і самими студентами, адже саме від цього залежить ефективність нашої діяльності, – зазначила вона.

Під час засідання учасники підбили підсумки роботи студентських рад області, обговорили плани подальшої співпраці, обмінялися досвідом і презентували нові ініціативи. Зокрема, йшлося про проведення спільних заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання, розвиток волонтерського руху та підтримку єдності молоді.

Зустріч у ЧДТУ стала платформою для налагодження ефективної комунікації між представниками студентського самоврядування та формування спільного бачення розвитку молодіжного середовища Черкащини.