,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Спорт і дозвілля Розклад секційних занять спортклубу

Розклад секційних занять спортклубу

Завантажити прикріплення:

РОЗКЛАД

секційних занять спортивного клубу «ЧДТУ»

 на 2014-2015 н.р.

 

 

Дні тижня

 

 

Час

 

Відповідальний за

секцію

 

Назва секції

 

Місце

проведення

Понеділок

15.00-18.00

Биченко В.І.

група «Здоров'я»

Кор.№6

Понеділок

16.00-18.00

Ярославська Л.П.

Баскетбол

Кор.№2

Понеділок

16.00-18.00

Коваленко С.О.

Стрільба

Тир ЧДТУ

Понеділок

18.00-20.00

Рудаков К.С.,Ярославська Л.П.

Баскетбол

Кор.№2

Понеділок

16.00-18.00

Мариненко С.І.

Шахи

Кор.№7

Понеділок

 

20.00-21.00

Студенти-іноземці (Африка)

координатор (СклярВ.І), Курінна В.В.

Футбол

Кор.№7

Понеділок

16.00-18.00

Кандиба П.О.

Футбол

Кор.№7

Понеділок

18.00-20.00

Матусевич С.А.

Футбол

Кор.№7

Понеділок

14.00-16.00

Коваленко С.О.

Теніс

Кор.№7

Вівторок

13.30-15.00

Токар С.І.

Волейбол(ж)

Кор.№7

Вівторок

18.00- 20.00

Гусаченко М.М.

Волейбол (х)

Кор.№2

Вівторок

16.00-18.00

Биченко В.І.

група «Здоров'я»

Кор.№6

Вівторок 16.00-18.00 Лавренюк. С.А. Атлетизм Кор.№7
Вівторок 18.00-20.00 Очертнюк Є.В. Бадмінтон Кор.№7

Середа

16.00-18.00

Ярославська Л.П.

Баскетбол

Кор.№2

Середа

18.00-20.00

Рудаков К.С., Ярославська Л.П.

Баскетбол

Кор.№2

Середа

 

15.00-16.30

Студенти-іноземці (Азербайджан)

координатор (Скляр В.І), Курінна В.В.

Футбол

Кор.№7

Середа

16.00-18.00

Лавренюк С.А.

Атлетизм

Кор.№7

Четвер

16.00-18.00

Биченко В.І.

група «Здоров'я»

Кор.№6

Четвер

14.00-16.00

Кандиба П.О.

Футбол

Кор.№7

Четвер

16.00-18.00

Матусевич С.А.

Футбол

Кор.№7

Четвер

13.30-15.00

Токар С.І.

Волейбол(ж)

Кор.№2

Четвер

18.00- 20.00

Гусаченко М.М.

Волейбол (х)

Кор.№2

Четвер

16.00-17.00

Биченко В.І.

група «Здоров'я»

Кор.№6

Четвер 18.00-19.00 Косьміна Т.І. Бадмінтон Кор.№7

П’ятниця

17.00-19.00

Рудаков К.С., Ярославська Л.П.

Баскетбол

Кор.№2

П’ятниця

14.00-16.00

Коваленко С.О.

Теніс

Кор.№7

Субота

 

19.00-20.30

Студенти-іноземці (Африка)

координатор (Скляр В.І.), Курінна В.В.

Футбол

Кор.№7

Субота 13.00-15.00 Очертнюк Є.В. Бадмінтон Кор.№7

Неділя

 

19.20-20.30

Студенти-іноземці(Азербайджан)

координатор (Скляр В.І), Курінна В.В.

Футбол

Кор.№7